СТАН НАРАХОВАНОЇ СУБСИДІЇ ТЕПЕР МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ ОНЛАЙН

Щоб дізнатися про стан призначення Вам субсидії тепер не потрібно телефонувати чи йти в управління соціального захисту населення. Віднедавна  Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

За посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua   кожен споживач має змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначено йому субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

У реєстрі можна перевірити наявність субсидії за будь-якою адресою в Україні. На сайті показано розмір отриманої субсидії за всі періоди. При цьому особистих даних на сайті немає, лише інформація про нараховану допомогу.

Довідково

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх