Стартував прийом заявок на реалізацію проектів за рахунок коштів громадського бюджету у 2019 році

З 1 березня по 30 квітня у Борівській селищній раді приймають проектні заявки від місцевих жителів на реалізацію проектів за рахунок коштів громадського бюджету у 2019 році.

Такі заявки можуть подавати жителі Борової, Новоселівки, Шийківки, Новоплатонівки, які досягли 14-річного віку. Один громадянин може подати одну заявку.

Проекти мають стосуватися обʼєктів комунальної власності (вулиці, парку, установи: школа, поліклініка, дитячий садочок тощо) або прибудинкової території багатоквартирного будинку.

Щоб подати проектну заявку, необхідно заповнити бланк за формою згідно з Додатком 1 до Положення про громадський бюджет Борівської селищної ради.

До проекту також додається список з підписами щонайменше 25 членів територіальної громади Борівської селищної ради, які підтримують пропозицію (проект), за формою згідно з Додатком 2 до Положення.

Усі необхідні додатки ви знайдете у кінці Положення про громадський бюджет на сайті Борівської селищної ради в розділі “Громадський проект“.

Проекти можна подавати в паперовому вигляді до виконавчого комітету Борівської селищної ради за адресою: смт Борова, вул. Миру, 19 або надсилати електронною поштою на e-mail: ps_borova@ukr.net.

Прийом заявок завершується 30 квітня 2019 року, після чого розпочнеться голосування за проекти.

Нагадаємо, у 2018 році переможцями стали 17 із 23 проданих проектів. 14 з них вже повністю реалізовані, 1 в процесі реалізації, виконання ще 2-х заплановане на першу половину 2019 року.

Детальніше з результатами реалізації громадських проектів 2018 року за рахунок бюджету участі можна ознайомитися тут.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх