СТИПЕНДІЯ ВІД ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Юнак з Шийківки отримав стипендію від Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України».

Протягом 4-х років Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України» бере участь у програмі «Благодійна допомога талановитій молоді» від Канадського фонду «Поміч в Україні». Відповідно до Програми раз на рік один студент чи студентка з Борівщини за поданням ГО «ССУ» отримує безповоротну грошову допомогу у розмірі 2000 грн. Також ця допомога може бути надана учню чи учениці 10-11 класів пільгових категорій.

З 2017 року таку підтримку отримувала студентка з Борової, яка навчалася у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Цього року Суспільна Служба України направила до Канадського фонду подання на стипендію для учениці Борівської ЗОШ №1.

Крім того, члени громадської організації на загальних зборах вирішили започаткувати власну стипендію у розмірі 1000 грн для учнівської молоді пільгових категорій.

Так,  11 жовтня першу безповоротну грошову допомогу від Борівської РГО «Суспільна Служба України» отримав Олексій Хухрянський з Шийківки. Хлопець з багатодітної родини, син учасника АТО. Зараз Олексій навчається у Куп’янському регіональному центрі професійної освіти.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх