ТАБІР, ДЕ ВІДБУВАЛАСЯ МАГІЯ СПІЛКУВАННЯ, НАВЧАННЯ І ЗМІН: ПІДСУМКИ РОБОТИ BRV IT SCHOOL

З 25 по 31 серпня на базі Піско-Радьківської школи працював табір BRV IT SCHOOL, де діти Борівщини створювали проєкти, організовувалися у команди, генерували ідеї, розробляли сайти, створювали 3-Д моделі та займалися іншими цікавими і корисними активностями.

Діти отримували нові, сучасні навички, які їм потрібні у житті, вони вчились доводити справу до кінця, вчились працювати у команді і розподіляти обов’язки (копірайтери, дизайнери, верстальники).

Одним із результатів 7-денної роботи учасників ІТ-школи є створення сайту  http://brv-studio.tilda.ws/#rec351047461. Тут є розділи за ідеями, над якими працювали учасники, команди, опис проєктів.

В анкетах за підсумками навчання в BRV IT SCHOOL на запитання «Чи є щось, чому ти навчився(навчилася) від своїх нових друзів у таборі? Якщо є, то що саме?» діти писали таке:

  • Я навчилася ніколи не здаваться.
  • Бути нелогічним.
  • Я навчився: створювати сайти, працювати в команді, проєктній діяльності, але мені найбільше сподобалося робити сайти.

Кошти на реалізацію проєкту для дітей Борівщини “BRV IT School” виділив ГК «Нафтогаз України», оскільки даний проєкт цьогоріч став переможцем конкурсу «Енергія розвитку» від цієї компанії.

Бюджет проєкту становив 100 тисяч гривень. Як повідомляє авторка і координаторка проєкту Валерія Гонтар, ці кошти були витрачені на заробітну плату викладачів та менторів (помічників), їх проживання, харчування, проїзд, харчування дітей (два перекуси і обід), канцелярські товари та частково підвіз дітей (тут допомагала селищна рада, бо, за задумом автора проєкту, громада мала долучитися до співфінансування саме у цій частині).

Представники громадських організацій «Фонд розвитку Борівської громади» (смт Борова) та «Благовіст» (с. Піски-Радьківські) здійснювали координування проєкту безкоштовно, це був їхній внесок у проєкт.

Піско-Радьківська школа безкоштовно надала приміщення, усе необхідне обладнання, інтернет.

«Все, що ми робимо у своєму житті, має свою ціну – наш час, вміння, навички, робота… Чому громадські організації, активісти це роблять? Бо хочуть змінити цей світ на краще», – зазначає Валерія Гонтар.

Організаторка проєкту висловлює щиру вдячність усім викладачам, менторам, селищному голові, працівникам відділу з питань гумантарної політики селищної ради, старостам, водіям, кухарям, прибиральницям. Кожному, хто був причетний і працював у команді!

Якщо бажаєте віддячити громадським організаціям за те, що отримали ваші діти, можете зробити благодійний внесок (за бажанням) на розрахунковий рахунок цих громадських організацій.

РЕКВІЗИТИ ГО ФОРБОР (Фонд розвитку Борівської громади):

Код отримувача: 42021253

Назва банку: ХАРКIВСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA243515330000026007052145292

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх