Танцювальний колектив “Фаворит” успішно виступив на міжнародному конкурсі

Танцювальний колектив «Фаворит» взяв участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «EUROPEAN KIDS AWARDS 2019» і здобув одразу три призових місця.

Європейський міжнародний фестиваль-конкурс «EUROPEAN KIDS AWARDS 2019» відбувся у  Харкові 7 квітня в Палаці Студентів ім. Ярослава Мудрого. Цього року у ньому взяли участь 173 колективи різних вікових категорій у різних номінаціях та близько двох з половиною тисяч юних учасників та учасниць з різних куточків нашої країни та сусідніх держав.
Борівщину на фестивалі представляв танцювальний колектив «Фаворит», художнім  керівником якого є хореограф Юлія Самойлова.

Наші юні таланти виступали у трьох вікових категоріях.

Найуспішнішим став виступ юних борівчан 7-9 років. З танцювальною композицією «Мы маленькие дети, нам хочется гулять» вони вибороли перше місце у своїй віковій категорії.

Та малюки до 7 років і старша група «Фавориту» теж показали себе достойно – і ті і інші стали лауреатами міжнародного фестивалю-конкурсу ІІ ступеню.

Загалом, фестиваль-конкурс «EUROPEAN KIDS AWARDS 2019» являє собою своєрідний арт-вимір для презентації творчих досягнень хореографічних колективів, простір для обміну досвідом та співтворчості хореографічних колективів та циркового мистецтва. Цього року він проводився в чотирнадцяте.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх