Тренінг «Єдина Громада»: ефективна комунікація і практика діалогів

Третій тренінг з вирішення конфліктів та побудови ефективного діалогу пройде у Боровій цієї суботи 23 – 24 вересня в рамках проекту «Єдина громада».

Під час спілкування та практики діалогів ви зможете отримати нові знання та навички ефективної комунікації, уникнення стереотипів та мови ворожнечі, а також зустріти однодумців. Тренінг «Єдина Громада» побудований на практичності та інтерактивності подачі інформації.

Під час тренінгу ви отримаєте відповіді на такі запитання:

  • Як вирішувати спірні чи конфліктні питання в громаді?
  • Чи завжди компроміс є найкращим у вирішенні проблеми?
  • Що робити, коли вас слухають, але не чують?
  • Як дізнатися, що ми почули іншу людину та дійсно зрозуміли її?

У тренінгу вже взяли участь понад 400 осіб, які відзначили його користь, практичність і важливість в своїй громаді.

Цей тренінг проводиться в рамках проекту «Єдина Громада», який направлений на сприяння згуртованості суспільства, підвищення рівня толерантності та поваги один до одного, що сприятиме побудові діалогу та формуванню спільного бачення майбутнього у населення.

Тренінги відбуватимуться тільки в таких населених пунктах: Бердянськ (Запорізька область); Борова, Чугуїв, Ізюм (Харківська область); Бахмут, Новогродівка (Донецька область).

Якщо ви зацікавлені взяти участі у тренінгу «Єдина Громада», будь ласка, записуйтеся за телефоном 095 127 24 47, Валерія.

Участь у тренінгу безкоштовна!

Проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх