Триває картування громади. Долучайтеся!

БРГО Суспільна Служба України в травні розпочала новий проект – Проведення картування громади Борівської селищної ради Борівського р-ну Харківської обл., який впроваджується в рамках проекту «Єдина громада», що виконується організаціями IREX та ГУРТ при підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект триватиме 5 місяців та включає у себе більше 10 різноманітних заходів до яких планується залучити понад 200 мешканців.

Про що цей проект?

За визначенням – це процес картування ресурсів та створення образу громади, який би демонстрував її здатність та потенціал. Це все про залучення мешканців до виявлення цінних якостей (індивідуальних, суспільних, інституційних) і творення образу свого селища, в якому хотілося б жити. Картування громади можна охарактеризувати як громадське дослідження із залученням широкого кола активних мешканців, які визначають цінні якості свого місця проживання, вишукують можливості, діляться своїми відчуттями та ідеями.

ДІАГНОЗ ГРОМАДИ. Так би я назвала ті процеси, які ми намагаємося провести. Це як пацієнт, про якого треба спочатку все вивчити, а потім вже давати висновок, що з ним робити.

В рамках проекту вже було проведено попередні консультації з представниками влади, три дні тренінгу-навчання процесу картування за участі досвідчених тренерів Ярослава Мінкіна та Олесі Архіпової. Відбулися засідання робочої групи по плануванню та впровадженню проекта. Розпочато флешмоб #долучайсятадій, який має на меті долучити до нашого проекту якомога більше мешканців. Тож кожен може взяти участь, адже ми збираємо ваші думки, які важливі для створення нової Борової, де ви, ваші діти і онуки почуватимуться комфортно та безпечно.

Валерія Гонтар.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх