Триває реєстрація заявок на участь у конкурсі “Разом в майбутнє”

З 1 вересня 2018 року розпочалася реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ПОЕКТНИХ ЗАЯВОК здійснюється на сайті Харківської обласної ради з 01 вересня по 17:00 31 жовтня 2018 року за посиланням: http://konkurs.oblrada-kharkiv.gov.ua/

Потім упродовж 10 днів конкурсний комітет визначиться зі списком міні-проектів, що будуть допущені до участі. До 30 листопада відбуватиметься оцінювання проектів. Ім’я переможців оприлюднять до 17 грудня.

Нагадаємо, що цього року переможцями обласного конкурсу “Разом в майбутнє” стали сім міні-проектів,  які були подані від Борівського району, на загальну суму фінансування 1 099 554 грн. Усі вони відносяться до номінації «Добробут та розвиток громад». Перпеглянути їх можна за посиланням.

За більш детальною інформацією щодо умов та порядку проведення обласного конкурсу можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти», за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/samples-of-documents-to-together-to-the-future .

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради за телефонами: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

Джерело.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх