У Борівській громаді “червоний рівень” залишається ще на 14 днів

Рішення про продовження карантину “червоного рівня” епідемічної небезпеки прийняли сьогодні на засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради. 

Нагадаємо, на минулому засіданні, яке відбулося 31 березня, комісія прийняла рішення встановити з 1 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Борівської селищної ради терміном на 14 днів (до 14 квітня включно).

Протягом березня було виявлено 236 нових випадків захворювання на COVID-19 на території громади. Від початку квітня станом на 13.04.2021 року відомо про 86 нових випадків.

9 квітня регіональна комісія з ТЕБ та НС Харківської області запровадила «червоний рівень» епідемічної небезпеки на території усієї Харківської області.

Враховуючи ситуацію із захворюваністю та рекомендації регіональної комісії, комісія з ТЕБ та НС Борівської селищної ради вирішила продовжити дію карантинних обмежень «червоної зони» на території громади ще на 14 днів.

У разі покращення ситуації рішення може бути переглянуто достроково.

Детальніше про обмеження “червоної зони” ми писали тут.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх