У БОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ОГОЛОСИЛИ ЛОКДАУН

Рішення про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки та впровадження жорстких заходів карантину на території Борівської громади прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради на засіданні 31 березня.

Таке рішення комісії пов’язане зі стрімким зростанням рівня захворюваності на COVID-19 на Борівщині. Лише протягом березня було виявлено 236 нових випадків на території громади. Для порівняння – у лютому було зафіксовано 154 випадки, а в січні – 111.

Крім того, збільшується кількість випадків захворювання серед дітей. Станом на 31 березня на ковід хворіють троє вихованців дошкільних навчальних закладів та 13 школярів, серед яких 9 учнів опорної школи, 3 – з Підлиманської та 1 – з Ізюмської ЗОШ.

Таким чином, у зв’язку із підвищенням рівня епідемічної небезпеки на території Борівської селищної ради та керуючись відповідною Постановою КМУ  комісія вирішила встановити з 00 год. 00 хв. 1 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Борівської селищної ради.

У зв’язку з цим на території громади вводяться відповідні обмеження, які діятимуть до 14 квітня включно.

В усіх школах громади з 1 по 11 класи продовжується дистанційне навчання, робота гуртків та закладів позашкільної освіти припиняється, забороняється проведення масових культурних заходів, спортивних змагань, футбольних матчів тощо.

Також під заборону потрапляють пасажирські автобусні перевезення. Автобуси на Харків, Ізюм та Куп’янськ ходитимуть за графіком (якщо будуть незначні зміни у графіку у зв’язку зі зменшенням кількості пасажирів – про це ми повідомимо додатково), але внутрішніх рейсів між населеними пунктами громади не буде.

Дошкільні навчальні заклади продовжують працювати.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РОБОТУ МАГАЗИНІВ, КАФЕ ТА ІНШИХ ЗАКЛАДІВ ДИВІТЬСЯ В ІНФОГРАФІЦІ:

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх