У Борівському дитсадку №3 «Золота рибка» створили сенсорну кімнату

Створення сенсорної кімнати стало можливим завдяки тому, що дошкільний заклад №3 “Золота рибка” взяв участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” у 2018 році і здобув перемогу в ньому.
Відповідно до міні-проекту в садочку облаштували кабінет психолога (сенсорну кімнату) сучасними, прогресивними виробами для сенсорної адаптації і стимуляції, предметами для відпочинку та релаксації дітей, батьків, педагогів. Так, у кабінеті встановили сухий басейн, крісла-мішки, меблі округлої форми, проектор нічного неба, мультимедійний екран, проектор, ноутбук, МФУ, фліп-чарт, обладнання для пісочної терапії, мʼякий тренажер “тунель”, “кроки”, навісна система для розвитку вестибулярного апарату, мати для вправ та інші елементи.

Загальна вартість проекту становить 58 тис.300 грн., з яких 28567 грн.(49%) – кошти Харківської обласної ради, 14575 грн. (25%) – Борівської районної ради, 11660 грн.(20%) – Борівської селищної ради, 3498 грн.(6%) – зібрані Радою Борівського ДНЗ (ясла-садок) №3 “Золота рибка”.

Актуальність даного проекту неможливо переоцінити, адже сенсорна кімната є важливим інструментом в роботі психолога, логопеда, педагогів з дітьми дошкільного віку, що мають проблеми в розвитку, навчанні, поведінці, соціальній адаптації, а також з дітьми з особливими потребами, – пояснює практичний психолог закладу Ніна Муха. – Наявність сенсорної кімнати в нашій установі є необхідною інноваційною моделлю для реалізації комплексного підходу у вихованні та розвитку дошкільнят, для надання їм всебічної допомоги. На сьогоднішній день ми реалізували даний проект і маємо чудову сенсорну кімнату!

Адміністрація закладу дошкільної освіти висловлює щиру вдячність усім, хто не стояв осторонь, хто вніс і вносить посильний вклад у зміцнення психофізичного здоровʼя, пізнавального і емоційного розвитку дітей дошкільного віку.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх