У Борівському ДНЗ №3 «Золота рибка» міняють вікна

Сьогодні у Борівський дошкільний навчальний заклад №3 завезли металопластикові енергозберігаючі вікна, які найближчими днями встановлять замість старих деревʼяних. Планують замінити усі 67 вікон у будівлі закладу.

Заміна вікон – це частина проекту «Капітальний ремонт Борівського дошкільного навчального закладу №3 «Золота рибка». Реалізується він в рамках програми з “Підтримки українських громад у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”, який впроваджує в Україні Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини та безпосередньо здійснює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Відповідає за реалізацію проекту Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України», яка й подавала проектну заявку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) за сприяння Борівської селищної ради.

Окрім заміни вікон проект передбачає також ремонт даху будівлі дитсадка.  Але з цим доведеться почекати – через сезонні погодні умови грантодавець (GIZ) вирішив відкласти ці роботи до травня, адже низька температура повітря, опади та підвищена вологість можуть вплинути на якість ремонту.

Бюджет проекту становить близько 1,5 млн грн.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх