У БОРОВІЙ ПОЧАЛАСЯ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

У Борівській громаді почали робити щеплення від коронавірусу. Першою людиною, яка вакцинувалася, стала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Павленко.

Вакцинується головний лікар ЦПМСД Наталія Павленко

Наталія Олексіївна вже перехворіла на ковід три місяці тому, але вирішила вакцинуватися, щоб запобігти повторному зараженню цим небезпечним вірусом.

За словами головлікарки, процес щеплення пройшов практично безболісно, почувається вона добре і жодних змін у самопочутті після введення вакцини не відчула.

Перше щеплення від ковіду сьогодні також отримали працівники екстреної медичної допомоги, один співробітник Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату та троє громадян з резервної черги.

До резервної черги входять особи, які не підлягають вакцинації на першому етапі, але виявили таке бажання і з власної ініціативи записалися на щеплення.

Формування резервної черги пов’язано з тим, що в одному флаконі міститься 10 доз вакцини, яку треба використати протягом 6 годин після відкриття. Списки на щеплення формують заздалегідь, щоб запобігти втраті окремих доз вакцини. Якщо хтось із першочергового списку на щеплення не з’являється, запрошують людей з резервної черги.

Ольга та Віктор Шаховські

Серед добровольців з резервної черги, які отримали щеплення сьогодні, подружжя Шаховських. Віктор і Ольга пенсіонери. Своє рішення вакцинуватися вони пояснюють тим, що мають хронічні хвороби, які можуть стати смертельним вироком у разі зараження коронавірусом. Тому вони вирішили убезпечити себе і записалися на щеплення.

Протягом 30 хвилин після щеплення усі вакциновані перебували під медичним наглядом. Жодних скарг на погіршення самопочуття не зафіксовано.

Наталія Павленко повідомила, що, відповідно до рекомендацій МОЗ, другу дозу вакцини ті, хто був щеплений сьогодні, отримають через 4-6 тижнів.

Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря або у реєстратурі Борівської центральної лікарні за телефоном (057-59) 6-92-58.

ВІДЕО

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх