У Боровій пройде черговий тренінг в рамках проекту “Єдина громада”

21-22 квітня у Боровій пройде черговий тренінг в рамках проекту “Єдина громада”. Під час зустрічі борівчани, разом з досвідченими тренерами, продовжать роботу над своїм проектом з картування громади.

На тренінг запрошуються усі, кому не байдужа Борівщина і хто хоче долучитися до її розвитку, зробити життя нашої громади кращим.

Участь у заході безкоштовна. У програмі передбачені обіди і перерви на каву. Необхідна лише попередня реєстрація. Зареєструватися можна за телефоном 095-127-24-47, Валерія.

Нагадаємо, проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Організаційними питаннями з реалізації проекту «Єдина громада» у Боровій займається Борівська районна громадська організація “Суспільна Служба України” та безпосередньо заступниця керівника ГО Валерія Гонтар.

На реалізацію проекту організатори виділяють грант у розмірі до 4000 $, але за умови, що власний внесок від громади становитиме не менше 10% суми проекту. Також обов’язковою умовою програми «Єдина громада» є направленість проекту на сприяння згуртованості, інклюзивності та розвиток громади. У той же час важливо зауважити, що це так званий «мʼякий» грант. Тобто гроші виділяються не на будівництво чи ремонт, а на проведення заходів.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2019 ·   Увійти   · Наверх