У БОРОВІЙ ПРОЙДЕ ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

13 квітня 2018 року у Боровій відбудеться тренінг-практикум з підготовки проектів для участі у першому конкурсі в рамках впровадження Бюджету участі (громадського бюджету).

Борівчан вчитимуть писати власні проекти досвідчені тренери:

1) Ірина Стасюк (Бабчук) – експертка громадського бюджетування, експертка проектів з питань впровадження громадських бюджетів Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, регіональна координаторка ГО “Центр UA” в Рівненській області, громадська діячка. В 2015-2016 рр. член робочої групи з питань впровадження громадського бюджету (бюджету участі) в  Чернігові, з 2016-го консультантка Координаційного комітету громадського бюджету в м. Рівне.

2) Євген Перевезенцев – експерт громадського бюджетування, експерт проектів з питань впровадження громадських бюджетів Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, з 2015 року член робочої групи з питань впровадження громадського бюджету у місті Кременчук.

Організацією тренінгу у Боровій займається районна громадська організація «Суспільна Служба України» та безпосередньо Валерія Гонтар.

Захід відбудеться за адресою: смт Борова, вул.Миру, 19, 2-й поверх, зала засідань Борівської селищної ради. Початок о 13.00.

Запрошуються всі бажаючі!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх