У Боровій пройшов музично-мистецький фестиваль «Гармидер»

«Гармидер» зібрав борівчан та гостей селища у фойє районного будинку культури у суботу 11 листопада.

Тут проходили численні майстер-класи, виставка творчих робіт, фото-сушка, благодійний ярмарок. Усі охочі мали можливість навчитися малювати, вишивати, танцювати, робити ляльки-мотанки, опанувати мистецтво орігамі та багато іншого.

Тут же можна було помедитувати з мандалами, помилуватися картинами місцевих художників, вишитими шедеврами умілих майстринь та виробами вихованців БДЮТ, побачити знайомі обличчя на фото-сушці, поласувати смачненьким.

 

Справжнім подарунком для гостей та учасників фестивалю став концерт тріо бандуристок «Зоредана». Під звук бандури лунали і ліричні, і запальні українські пісні. А діти навіть могли себе спробувати у ролі юних бандуристів.

Музично-мистецький фестиваль «Гармидер» – це завершальний захід проекту БРГО «Суспільна Служба України» щодо створення майданчика для неформального спілкування у Боровій (керівник проекту – Валерія Гонтар), який реалізовувався в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх