У Боровій пройшов правовий семінар для переселенців

В ході семінару було розглянуто ряд актуальних питань.

Юрист благодійного фонду «Карітас Харків» Марія Батова розповіла присутнім про нюанси оформлення земельних ділянок для будівництва житла, порядок встановлення фактів, які відбулися на непідконтрольних територіях (зокрема народження та смерті), питання погашення кредитів, нарахування пені та штрафів. Поговорили також про недоліки українського законодавства в питанні внутрішньо переміщених осіб та проблеми переселенців на новому місці проживання.

Психолог Ігор Тридуб розкрив масштабність питання торгівлі людьми у сучасному суспільстві та надав корисні поради, як запобігти цьому явищу у власному житті. Зокрема, присутні дізналися, у які способи відбувається вербування потенційних жертв торгівлі людьми, які дії сторонніх осіб сигналізують про небезпеку та куди можна звернутися, якщо це вже трапилося.

Після розгляду програмних питань кожен учасник семінару мав можливість звернутися до фахівців БФ «Карітас Харків» за індивідуальною безкоштовною консультацією.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх