У Боровій створюють памп-парк

У Боровій триває реалізація громадських проектів. Наразі ведуться роботи зі створення памп-парку на місці закинутого котловану, що на 14-му кварталі.

Автор проекту «Створення памп-парку для розвитку спортивних навичок, покращення фізичного стану, залучення до здорового способу життя дітей та підлітків» учень Борівської ЗОШ №1 Олексій Коновалов.

Проект включає обстеження та розчищення території котловану, приведення у належний лад футбольного поля, розроблення рельєфу памп-парку, встановлення лавочок.

Волонтери вже розпочали роботи з облаштування памп-парку. У неділю, 28 жовтня, о 10.00 планують доробляти доріжки для велосипедів і запрошують усіх небайдужих борівчан долучитися до цієї доброї справи.

  • Потрібні руки і лопати, ще можна трамбовщик, – говорить волонтерка Валерія Гонтар. – А потім потрібні велосипедисти, все це прикатати.

Після завершення робіт памп-парк буде завжди у відкритому доступі для всіх бажаючих. Там планують проводити змагання з дворового футболу та вело-перегони.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх