У БОРОВІЙ ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ

Станом на 19 серпня вже повністю реалізовано два громадських проекти за кошти бюджету участі Борівської громади: придбано апаратуру для літнього майданчика «ПІРАМІДА» та встановлено ігровий лабіринт у центральному парку.

АУДІО-СИСТЕМА ДЛЯ «ПІРАМІДИ»

Завдяки реалізації проекту ”Обладнання аудіо-системою літнього майданчика “Піраміда“, борівчани та гості селища тепер мають можливість щотижня відвідувати кінотеатр під відкритим небом. Так, наприклад, сьогодні, 19 серпня, о 20.30 розпочнеться демонстрація фільму Ліни Ремсі «Тебе ніколи тут не було». Вхід вільний. Запрошуються усі, хто бажає. «Кінотеатр» знаходиться на колишньому танц-майданчику за районним будинком культури. Організатори, на додаток до цікавого фільму, також пропонують чай, каву, солодощі та рекомендують глядачам запастися ковдрами на випадок вечірньої прохолоди.

«Я І МІЙ МАЙДАНЧИК»

Крім цього, у центральному парку селища, вже встановлено ігровий дитячий лабіринт. Цей проект, під назвою «Я і мій майданчик», також став одним із сімнадцяти проектів-переможців. Кошти на придбання ігрового дитячого лабіринту були виділені із селищного бюджету, відповідно до Положення про громадський бюджет смт. Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні.

Майданчик-лабіринт уже працює і є абсолютно безкоштовним для своїх відвідувачів.

ПАМʼЯТНИЙ ЗНАК “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”

Наразі триває і реалізація ще одного проекту-переможця: встановлення Памʼятного Знаку “Незалежність”. Знак встановлять на центральній площі Борової, він матиме вигляд двох укріплень-основ, зʼєднаних між собою Тризубом. На укріпленнях майорітимуть прапори Ураїни та Борівщини.

Нагадаємо, що проекти на голосування розробляли і подавали самі жителі громади. Всього на конкурс протягом березня – травня борівчани подали 23 проекти. Найбільше голосів набрали 17 із них. Саме вони зараз і реалізуються і повинні бути виконані до кінця поточного року за рахунок бюджету селищної ради.

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх