У Боровій відбувся фестиваль ролерів та скейтерів КолоФест

Вчора борівські любителі покататися на роликах, скейтах, героскутерах та велосипедах мали можливість пофестивалити на центральній площі селища: похизуватися своїми вміннями, позмагатися у майстерності та навіть провести майстер-клас для новачків, що вони із задоволенням і робили.

На площі був встановлений елемент майбутнього скейт-парку. У організаторів можна було взяти скейт, ролики чи ріпстік. Та одними колесами захід не обмежувався. Тут же проводились майстер-класи зі створення відеороликів та ліплення пташок із тіста. Учасники фестивалю разом з волонтерами-організаторами малювали коло-загадки, пізна

вали боді-арт, бігали із завданнями за маршрутом колоквеста, виконували завдання у книгарні «Простонеба», яку організували працівники районної бібліотеки, і, звичайно ж, не забували підкріпитися у фудзоні. Підтримувати гарний настрій допомагав і невтомний ді-джей.

Фестиваль КолоФест був проведений силами волонтерів та за підтримки спонсорів, які допомогли з призами. Загалом – це один із заходів проекту БРГО «Суспільна Служба України» щодо створення майданчика для неформального спілкування у Боровій (керівник проекту – Валерія Гонтар), який реалізується в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

Фото: Валерія Гонтар.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх