У Боровій відновлює роботу продовольчий ринок

Рішення про відкриття продовольчих ринків у Харківській області прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Так, продуктові ринки на Харківщині можуть працювати починаючи з 30 квітня.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті ХОДА.

Роботу деяких ринків регіону вирішили відновити відповідно до вимог постанови головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня – «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках». Дозволи на роботу ринки отримують за умови виконання жорстких санітарних вимог.

Не працюватимуть продовольчі ринки у населених пунктах, де зафіксовано велику кількість захворювань на COVID-19. Це, зокрема, місто Валки та село Високопілля Валківського району, Зміїв та декілька населених пунктів Зміївського й Харківського районів тощо.

На ринках, які відновлять торгівлю, співробітники Держпродспоживслужби у Харківській області будуть проводити щоденні позапланові перевірки дотримання протиепідемічних вимог. Відповідно до рішення КТЕБ на кожному агропродовольчому ринку протягом усього часу його роботи мають бути присутніми не менше двох інспекторів.

Борівські підприємці, які торгують на ринку, з радістю сприйняли новину про можливість відновлення роботи. Для багатьох це єдине джерело заробітку, тож тимчасова перерва в роботі через карантин відчутно “вдарила по кишені”, а для декого навіть поставила під питання подальше провадження підприємницької діяльності.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх