У Боровій відсвяткували день селища (відео)

353-й день народження Борової відзначили 16 вересня. Святкове дійство відбувалося на центральній площі. Борівчан та гостей селища привітали селищний голова Олександр Тертишний, голова райдержадміністрації Віталій Кіян та народний депутат Віктор Остапчук.

Концертно-розважальна програма свята під назвою «Моя Борівщина – велика родина» була різноманітною і, за відгуками присутніх, цікавою. Парад наречених, парад дитячих візочків, парад домашніх улюбленців символізували собою цінність сімейних традицій для борівчан. А привітання подружній парі, яка цього року відзначила діамантове весілля і вийшла на нагородження разом з багаточисельними дітьми, онуками та правнуками, стало своєрідним цьому підтвердженням.  Усі учасники парадів та «діамантове подружжя» отримали від організаторів свята цінні подарунки.

Місцеві виконавці та творчі колективи Борової порадували глядачів святковими концертними номерами. Ще одним подарунком від організаторів свята став виступ братів Дмитра і Назарія Яремчуків, яких борівчани зустрічали гучними оплесками і не хотіли відпускати.

Протягом святкування усі охочі могли також поласувати гарячою шурпою та рибною юшкою. Для дітей працювали атракціони. Велася жвава вулична торгівля. Завершилося свято кінопоказом під відкритим небом.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх