У БОРОВІЙ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Фото: прес-служба РДА

Зранку, біля памʼятного знаку Незалежності, що за районним будинком культури, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

У заході взяли участь представники місцевої влади, працівники бюджетних організацій та учні старших класів Борівської ЗОШ №1.

Ведуча мітингу Олександра Таранець розповіла присутнім історію виникнення свята та нагадала, ціною яких жертв українському народу вдалося відстояти свою гідність та зберегти свободу, за яку продовжується боротьба і сьогодні.

Школярі виконали флешмоб «Голуб миру».

Учасники мітингу вшанували памʼять героїв, які загинули під час Революції Гідності та у війні на сході України, хвилиною мовчання. До памʼятного знаку поклали квіти.

У другій половині дня біля знаку Незалежності на центральній площі селища зібралися представники громадських організацій району: БРГО «Суспільна Служба України», ГО «Борівська спілка ветеранів АТО», ГО «Фонд розвитку Борівської громади» та просто небайдужі громадяни.

Вони вшанували памʼять загиблих борців за свободу України хвилиною мовчання, запалили лампадки, поклали квіти до памʼятного знаку.

Представники громадських організацій пояснили, що вважають День Гідності та Свободи знаковим і дуже важливим для України святом, тому зібралися цього дня разом за покликом серця, щоб віддати шану тим, хто боровся за свободу нашої держави.

Також учасники зібрання зазначили, що охоче приєдналися б до офіційних заходів з нагоди свята, але, на жаль, нічого не знали про мітинг-реквієм, організований владою. Подібні заходи у Боровій не анонсуються, тож звичайний житель району, який не працює в бюджетній установі, не має можливості долучатися до урочистостей.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх