У Боровій визначили проекти-переможці, які будуть реалізовані за рахунок громадського бюджету

Громадський бюджет Борівської селищної ради продовжує свій шлях до реалізації. Сьогодні, 19 червня, відбулося засідання Координаційної ради, де було остаточно визначено проекти-переможці, – повідомляє Фонд розвитку Борівської громади.

Всього на розгляд було подано 23 проекти, один було вилучено у зв’язку із його фінансуванням з інших джерел. Голосування тривало 15 днів.  За результатами було розглянуто 982 бюлетені, з них 37 бракованих, це випадки подвійного голосування, відсутність відомостей про голосуючу особу, не заповнені бланки. На сайті зареєструвалося 417 користувачів. Всього було подано 2197 голосів сукупно: он-лайн та у паперовому вигляді. З них 126 не зараховано, 25 вилучено з тих самих причин.

Як відбувався процес голосування? Хто переможець? З одного боку ми бачимо залученість громади – і це добре, бо люди відчувають, що їх голос чують і це не вибори, де знов всіх обдурять. З іншого боку, відчувався вплив «адмінресурсу», бо як без нього? Можливо, ми зараз знаходимося у тій точці розвитку, коли власна ініціатива ледь зароджується, а під тиском ми ще щось робимо. Коли терези власної активності переважать? Після позитивних наслідків. Тож найголовніше зараз це зробити всі проекти, розповісти усій громаді про це та залучити інших до проектування і голосування.

У доданому файлі назви проектів – переможців. На фото вгорі – керівники проектів, які витрачали свій час, навички, енергію на написання та рекламування своїх проектів.

 

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх