У Боровій встановили мотузковий парк для дітей та підлітків

Сьогодні волонтери завершили роботи по облаштуванню мотузкового парку в центральному парку нашого селища, які розпочалися ще в серпні. Тоді були встановлені й забетоновані металеві опори. Через місяць, коли бетон закріпився належним чином, опори почали оснащувати необхідними елементами.

Проект «Встановлення мотузкового парку в центральній частині парку для розвитку спортивних навичок, покращення фізичного стану, залучення до здорового способу життя дітей та підлітків» розробила і подала цього року на конкурс проектів бюджету участі Борівської селищної ради борівчанка, ініціаторка впровадження громадського бюджету у Боровій Валерія Гонтар. За результатами голосування, у якому мали можливість брати участь усі місцеві жителі, «Мотузковий парк» набрав необхідну кількість голосів і став одним з 17 проектів-переможців. З громадського бюджету селищної ради були виділені кошти на закупку необхідного обладнання.

Проте процес побудови і облаштування мотузкового парку виявився дуже трудомістким і копітким, і без допомоги простих борівчан він би не завершився ще довго. Найважче було пробурити отвори і забетонувати опори. Та і закріпити у правильному порядку всі багаточисельні елементи виявилося справою не з легких. Але у Боровій знайшлися добрі люди, які заради добробуту громади і задоволення та розвитку дітей знайшли вільний час у своєму розкладі, пожертвували своїми справами і долучилися до встановлення і облаштування парку. Сьогодні на обʼєкті було особливо багато батьків з дітьми, які розплітали та завʼязували мотузочки, подавали, розмотували, закріпляли, перевіряли кріплення тощо.

  • Дійсно велика сила – спільна праця і взаємодія! – говорить авторка проекту Валерія Гонтар. – Ура, ми доробили за сьогодні всі елементи мотузкового парку. Залишилося поставити вхід, здійснити перевірку і прочитати правила.

Дата офіційного відкриття парку ще не обговорювалась, але в ньому вже повно дітей. Сьогодні, доки тривали завершальні роботи з облаштування, діти постійно підбігали цілими купками і поодинці з запитаннями: «Можна? Ну коли вже буде можна? Коли відкриється?». А дехто умудрявся погарцювати на мотузках і до, і під час, і після робіт.

Валерія Гонтар наголошує, що парк розрахований не на малюків, а на дітей від 7-8 років. І навіть такі діти повинні перебувати у мотузковому парку під наглядом дорослих. Безпека дітей – це відповідальність батьків!

Правила перебування у мотузковому парку будуть розміщені біля входу, тож дорослим варто уважно їх прочитати і розповісти дітям!

На території мотузкового парку ведеться відеоспостереження.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх