У Боровій зустрічали губернатора Харківщини

Під час робочої поїздки в Борівський район голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична відвідала Підлиманську школу, освітній опорний заклад Борівську школу №1, центральну районну лікарню та районний будинок культури.
Очільниця області ознайомилася з ходом ремонтних робіт у названих освітніх закладах. Так у Боровій заплановано ремонтні роботи даху, фасаду, утеплення будівлі та заміну близько 150 вікон на енергоощадні за кошти державного та обласного бюджетів.
У Підлимані в рамках реалізації обласної програми «Новий освітній простір Харківщини» у школі планується зробити капітальний ремонт фасаду та цоколю. Крім того, завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ вдалося залучити кошти міжнародних партнерів для ремонту даху та оновлення меблів. Агентство з міжнародного розвитку USAІD надало для школи комп’ютерну та мультимедійну техніку та нові меблі для кабінету фізики.
Борівській ЦРЛ було передано сучасний апарат УЗД вартістю понад мільйон гривень, який придбано за кошти обласного бюджету. За інформацією фахівців, апарат дає можливість проводити точну діагностику захворювань органів черевної порожнини та позачеревного простору, молочної та щитоподібної залози, урологічних захворювань, дозволяє провести дослідження судин головного мозку, серця, магістральних артерій та вен нижніх кінцівок. До комплектації приладу також входить монітор, принтер для друкування зображень, джерело безперебійного живлення та три спеціальних датчики (конвексний, фазовий та лінійний).Також під час робочої поїздки в Борівський район головою ХОДА дала доручення дорожникам щодо ремонту дороги Балаклія-Горохуватка, яка пролягає через Куньє і Чистоводівку. Губернаторка запевнила, що кошти на ремонт вказаного автошляху будуть виділені від перевиконання митних зборів, а ремонтні роботи розпочнуться вже на початку серпня і повинні завершитися до 1 вересня.
Враженнями від поїздки Юлія Світлична поділилася на своїй сторінці у facebook:
«Борівський район – один з найвіддаленіших районних центрів області.
Обговорили з місцевою владою основні проблеми та поспілкувалися з людьми – з фермерами, вчителями, лікарями та всіма бажаючими).
Будемо допомагати.
Найболючіша проблема буде вирішена. Це стан дороги Балаклія-Горохуватка, яка з’єднує шість населених пунктів району. Роботи по відновленню дороги розпочнуться вже на початку серпня. Відповідне завдання обласна служба автодоріг отримала, фінансування для виконання робіт знайдено. Якість робіт проконтролюємо разом з громадою.
Особлива увага буде надана закладам гуманітарної та соціальної сфери. Продовжимо ремонт шкіл та почнемо ремонт дитячого садка у смт.Борова. Підтримаємо місцеву лікарню. До речі вже передали сучасний апарат ультразвукової діагностики».

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх