В Чернещині ремонтують дороги

На території Чернещинської сільської ради почали ремонтувати дороги. Ямковий ремонт, загальною вартістю 120 тис. грн., реалізується за кошти сільського бюджету та громадської організації «Чернещанка». Здійснюються роботи силами Борівського ДРП філії “Куп’янський райавтодор” за активної участі та з допомогою агрофірми «Новий шлях» (генеральний директор Олексій Гомон).

– Я навіть боюся говорити про цей ремонт, допоки не закінчимо, – говорить Світлана Вразовська, Чернещинський сільський голова. – Ми давно це планували, і кошти знайшли, та не просто виявилося реалізувати заплановане. Постійно виникали якісь перешкоди. Борівські дорожники увесь час зайняті на різних об’єктах, та нарешті ми їх дочекалися і в нашому селі. Роботи розпочато. Генеральний директор а/ф «Новий шлях» Олексій Анатолійович Гомон дуже допомагає у вирішенні цього питання: і техніку виділяє, і організаційну підтримку надає. Тож я маю велику надію, що нам вдасться здійснити заплановане.

За інформацією сільради, планують поремонтувати дорожнє полотно по вулицях Степовій, Молодіжній, Центральній, Перемоги.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх