6 ЧЕРВНЯ НА БОРІВСЬКОМУ КЛАДОВИЩІ ПОМИНАТИМУТЬ ПОМЕРЛИХ

Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці Іван Мільович 6 червня, цієї суботи, проведе на центральному кладовищі Борової поминальну службу.

Початок служби на кладовищі запланований на 11:00, після закінчення служби у церкві.

Про це Борова.Інфо повідомив заступник голови Борівської райдержадміністрації Сергій Шутько.

Проведення поминальної служби цієї суботи пов’язане з перенесенням поминальних днів з 25-26 квітня на 6-7 червня через поширення епідемії COVID-19.

Сергій Шутько пояснив, що церква не підпорядковується державним органам влади. Тому, не зважаючи на введені у державі карантинні обмеження, священики Борівського району провели панахиди за померлими ще в поминальні дні квітня.

Тож проведення поминальних служб 6-7 червня на інших кладовищах району не планується.

Якщо ви є дійсно віруючою людиною і присутність на службі у церкві та на кладовищі у ці дні для вас є по-справжньому важливою, це не привід забувати про заходи безпеки під час пандемії коронавірусу.

Бережіть себе, одягайте маски, не торкайтеся руками обличчя, дотримуйтеся соціальної дистанції (1,5 м від інших людей). Якщо у вас є ознаки респіраторної інфекції – залишайтеся вдома, не наражайте на небезпеку інших!

Будьте здорові!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх