У дитсадку «Золота рибка» завершився капітальний ремонт

Вихованців Борівського дошкільного навчального закладу №3 тепер щоранку зустрічає оновлена після капітального ремонту, яскрава, затишна та сучасна група.  У приміщенні, де діти займаються і граються, повністю відновили стелю, стіни, підлогу, встановили нове освітлення.  Такий же ремонт провели у спальні, в роздягальні та у кімнаті гігієни.

Кошти на ремонт у сумі 150 тис. грн. виділили депутати селищної ради з місцевого бюджету. Це загальна сума, яка складається з вартості матеріалів і виконаних робіт.

Відремонтована група ще нещодавно мала зовсім інший вигляд, бо потерпала від протікання даху будівлі дитсадка. Адміністрація закладу приклала багато зусиль, щоб ліквідувати цю проблему.

Відремонтувати дах вдалося завдяки участі в проекті «Капітальний ремонт Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Золота рибка». Він був реалізований в рамках програми «Підтримка українських громад у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який впроваджує в Україні Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини та безпосередньо здійснює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Замовником робіт у Борівському районі виступила Борівська районна громадська організації «Суспільна Служба України», яка й подавала проектну заявку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) за сприяння Борівської селищної ради.

Опубліковано Золота рибка Вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Даний проект передбачав заміну в закладі усіх вікон на енергозберігаючі та ремонт даху і виявився досить довготривалим. Замовника необхідно було виконати комплекс обовʼязкових заходів: підготовка дороговартісної проектно-кошторисної документації, подання пакету необхідних документів і розгорнутої заявки двома мовами (англійською та українською) грантодавцю, розгляд донором поданих матеріалів та прийняття рішення про фінансування проекту, проведення тендерних процедур на закупку обладнання і матеріалів, на виконання робіт тощо.

Цей організаційний процес розпочався ще на початку 2017-го і тривав понад півроку, аж до початку безпосередньої реалізація проекту.

Спочатку, наприкінці минулого року, у садочку замінили 67 вікон, у тому числі і у вказаній групі, а ось ремонт даху Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) вирішило відкласти до покращення погодних умов. Замовники розраховували, що ремонтні роботи розпочнуться у травні 2018 року. Але, через велику завантаженість підрядника, який виграв тендер на виконання робіт, початку ремонту даху довелося чекати аж до осені.

Наразі всі роботи завершені, а діти у дитсадочку виховуються у комфортних умовах.

Раніше за кошти GIZ також були придбані нові сучасні меблі: столи, стільці, ліжечка, ігрові куточки для вихованців “Золотої рибки”. Саме вони зараз і прикрашають оновлену групу та щодня служать нашим маленьким маленьким борівчанам.

Оксана Дудник.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх