У ДИТЯЧОМУ САДКУ “ЗОЛОТА РИБКА” ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДАХ

У дитсадку «Золота рибка» реалізували проект «Капітальний ремонт Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Золота рибка», який передбачав заміну в закладі усіх вікон на енергозберігаючі та ремонт даху.

Даний проект був реалізований в рамках програми «Підтримка українських громад у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який впроваджує в Україні Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини та безпосередньо здійснює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Замовником робіт у Борівському районі виступила Борівська районна громадська організації «Суспільна Служба України», яка й подавала проектну заявку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) за сприяння Борівської селищної ради.

Проект виявився досить довготривалим, адже включав комплекс обовʼязкових заходів: підготовка дороговартісної проектно-кошторисної документації, подання пакету необхідних документів і розгорнутої заявки двома мовами (англійською та українською), розгляд донором поданих матеріалів та прийняття рішення про фінансування проекту, проведення тендерних процедур на закупку обладнання і матеріалів, на виконання робіт тощо.

Цей організаційний процес розпочався на початку 2017-го і тривав понад півроку, аж до безпосередньої реалізація проекту.

Наприкінці минулого року у садочку замінили 67 вікон, а ось ремонт даху Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) вирішило відкласти до покращення погодних умов. Замовники розраховували, що ремонтні роботи розпочнуться у травні 2018 року. Але, через велику завантаженість підрядника, який виграв тендер на виконання робіт, початку ремонту даху довелося чекати аж до осені.

Опубліковано Золота рибка Вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Нарешті, на початку жовтня 2018 року, ремонтні роботи у дитсадку завершилися.
Загальна вартість проекту – близько 1,5 млн грн.

Адміністрація закладу дякує батькам вихованців, які з розумінням поставилися до тимчасових незручностей, пов’язаних з ремонтом даху.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх