У Кругляківці скажений пес покусав шестеро людей

Собака, який знаходився на прив’язі  у приватному домоволодінні в с. Кругляківка Куп”янського району, вирвався і напав на 6 осіб.  З 5 по 8 листопада він встиг покусати свою господарку та її сусідів.  А 9 листопада пес помер.

Господарка не робила свого часу обов’язкове щеплення своєму собаці від сказу.

Біоматеріал загиблої тварини дослідили фахівці Харківського лабораторного центру і через добу результати експертизи підтвердили сказ у домашньої тварини.

Покусані скаженим собакою люди вже проходять необхідний курс щеплень проти цієї смертельно небезпечної хвороби. А фахівці Куп’янської філії лабораторного центру наразі проводять протиепідемічні заходи.

Як повідомляє Центр, в Харківській області цього року зареєстровано вже 87 випадків сказу тварин. Серед захворілих тварин превалюють коти — 34, також захворювання підтверджено у 20 собак, 15 лисиць, дев’ятьох єнотоподібних собак, п’ятьох – ВРХ, по одному – у бобра, куниці, пацюка та кажана.

Від тварин, хворих на сказ, в цьому році постраждали 173 жителі Харківської області.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх