У новий навчальний рік опорна школа йде з новим директором

Сьогодні дзвоник покликав за парти усіх школярів України.

У Борівській школі №1, яка в минулому році стала опорним освітнім закладом Борівського району, свято першого дзвоника пройшло у форматі ранкового шоу «Діти рулять».  Школярі були і ведучими, і артистами, і головними героями Дня знань. А допомагали їм «творити шоу» веселі смішарики. Мультяшні герої поспілкувалися з першокласниками, взяли інтерв’ю у вчителів, повеселили публіку і привітали усіх присутніх з початком нового навчального року.

З вітальною промовою виступив на святі голова райдержадміністрації Віталій Кіян. Разом з першим заступником Сергієм Федченком вони подарували школі мегафон.

Директор школи Любов Терентьєва також привітала педагогів, учнів та батьків з Днем знань. Разом з тим Любов Григорівна повідомила, що йде на заслужений відпочинок і представила свою наступницю – Олену Шевченко,  яка наразі виконує обов’язки керівника опорного закладу і найближчим часом буде офіційно призначена на посаду директора школи.

Олена Шевченко, в свою чергу, висловила вітання та побажання успіхів у новому навчальному році усім присутнім та подякувала спонсорам і батькам учнів за допомогу у ремонті школи.

Нагадаємо, Любов Терентьєва очолювала Борівську школу №1 з 2000 року. Олена Шевченко останні два роки працювала вчителем початкових класів у ЗОШ №1, а до цього – заступником директора у Підлиманській школі.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх