У Підлимані відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Вчора у Підлимані відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. У заході взяли участь керівники району,  сільський голова, учні й керівництво Підлиманської школи, місцева громадськість, а також представники Німецького товариства міжнародного співробітництва  (GIZ), завдяки якому і з’явився даний об’єкт.

Школярі підготували справжню святкову програму, а почесні гості привітали Підлиманців з нагоди такої визначної події та вручили спортивні подарунки.

Нагадаємо, що GIZ впроваджує в Україні проект Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини “Підтримка українських громад у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”, в рамках якого і був побудований спортмайданчик.  За кошти цього ж донора відремонтований дах на будівлі Підлиманської школи та проводяться роботи з утеплення фасаду.

Фото: Часопис Борівщини/Авторська сторінка

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх