У поминальні дні кладовища будуть закриті для відвідувачів

Кладовища, які розташовані на території Борівської селищної ради, будуть закриті для відвідувачів у поминальні дні.

Про це селищна рада повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Шановні громадяни!

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року за № 11, враховуючи протокол № 10 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 23.04.2020 року щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), Борівська селищна рада повідомляє про закриття для відвідування кладовищ, які розташовані на території селищної ради, у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні.

Залишайтеся, будь ласка, вдома та згадайте своїх померлих рідних та близьких у колі сім’ї» – йдеться у повідомленні селищної ради.

Крім того, рішення про закриття кладовищ для відвідувачів по всій Харківській області затвердили 23 квітня під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Людей на цвинтарі пускатимуть лише для проведення поховальних обрядів – за умов дотримання карантинних обмежень. Так, під час поховання можуть бути присутніми не більше 10 людей і відстань між ними повинна бути не менше півтора метри.

Такі роз’яснення дає Харківська облдержадміністрація.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх