У виборах до Ізюмської районної ради візьмуть участь вісім політичних партій

Ізюмська районна територіальна виборча комісія зареєструвала для участі у місцевих виборах 8 політичних партій та 296 кандидатів від них.

Про це повідомляє сайт «Обрії», посилаючись на голову ТВК Ганну Склярову.

Зареєстровані політичні партії:

“ОПЗЖ”, “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Українська православна асамблея”, “Нові обличчя”, “Блок Кернеса – Успішний Харків”, “За майбутнє” і “Блок Світличної – Разом”.

Ці партії візьмуть участь у виборах до Ізюмської районної ради. Хто саме йде від них по нашому округу, дізнаємося згодом.

Нагадаємо, депутатів Ізюмської районної ради на прийдешніх місцевих виборах обиратимуть на шести виборчих округах. Округ, до якого входить уся Борівська селищна територіальна громада, охоплює також частину Ізюмщини і Балаклійщини. Це 5-й округ до якого входять: Борівська селищна територіальна громада, Савинська селищна територіальна громада, Куньєвська сільська територіальна громада – 24 960 виборців. Детальніше про це ми писали тут.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх