У Харківській області проводиться імунізація диких тварин проти сказу

У другій половині жовтня на території Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Про це повідомляє Борівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби на сайті райдержадміністрації.

З літаків над лісовими та польовими угіддями Харківської області розкидатимуть приманки з вакциною. Виняток становлять  території, які підпадають під заборону польотів літаків (зону NOTAM) – територій Барвінківського, Близнюківського, Борівського, Дворічанського, Ізюмського, Куп’янського районів та на території прикордонних районах з Російською Федерацією на відстані 5-10 км від кордону.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Дані заходи забезпечать створення безпечного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами сказу.

При виявленні приманок не беріть їх у руки і не переносьте з місць розкладання! – звертається до місцевих жителів Держпрдспоживслужба.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх