У Харківській області вводять режим надзвичайної ситуації

На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Харківській облдержадміністрації 21 березня вирішили ввести режим надзвичайної ситуації у Харківській області.

За словами голови ХОДА Олексія Кучера, на Харківщині введено надзвичайну ситуацію регіонального рівня. Він підкреслив, що такий крок пов’язаний з виявленням коронавірусу у харків’янки, яка зарах перебуває у Києві.

Режим надзвичайної ситуації, за словами осільника області, у разі необхідності дозволить оперативно приймати управлінські рішення.

— Сьогоднішнім рішенням введено не надзвичайний стан, а надзвичайна ситуація регіонального рівня. Що це значить? Створено штаб, я керівник штабу. Ми будемо в оперативному порядку координувати всі дії. Надзвичайна ситуація регіональна надає можливість, не порушуючи констититуційних прав, свобод людей, прийняти управлінські рішення фактично в ручному режимі досить швидко. Наприклад, ми можемо перекрити кордони для того, щоб з інших областей, в яких зафіксовано більше уражень коронавірусом, просто не допускати. Якщо буде поширюватися коронавірус, ми можемо швидко зупинити транспорт, — пояснив голова облдержадміністрації.

Також він зазначив, що наразі вивчається питання повного зупинення громадського транспорту.

— Громадський транспорт ми поки що не зупиняємо, однак активно вивчаємо цю можливість, — заявив Олексій Кучер.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх