У Харківській області затвердили нові тарифи на проїзд в електричках: квитки здорожчали більше ніж удвічі

З 22 травня по Харківській області діють нові тарифи на проїзд пасажирів у поїздах приміського сполучення.

За інформацією  Комментарии.ua, у регіональній філії “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця”повідомили, що у травні 2020 року з Харківською обласною державною адміністрацією були затверджені нові тарифи на перевезення пасажирів в електричках.

Вартість проїзду в електричці залежить від відстані.

Так, якщо раніше перші п’ять кілометрів обходилися пасажирам в 3 грн. 50 копійок, то згідно з новими тарифами людям доведеться заплатити 8 грн. за ту ж відстань.

“Перші п’ять кілометрів, які були 3,50 грн, тепер коштуватимуть 8,00 грн. Від 6 до 10 км – обійдеться пасажиру в 10,5 грн. (було 4,47 грн.), від 11 до 20 км – 11 грн. (4,95 грн.) і т. д., відстань в 300 км коштуватиме 40 грн., раніше  -17,3 грн.”, – розповіли в прес-службі відомства.

Як повідомили Борова.Інфо на станції “Переддонбасівській”, доїхати електричкою з Борової до Куп’янська або до Святогорська тепер коштуватиме 14,80 грн. До підвищення вартість квитка становила 6,15 грн.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх