У Харківському перинатальному центрі відкриється нове сучасне відділення

У Харківському міському перинатальному центрі готується до відкриття сучасне відділення інтенсивної терапії для глибоко недоношених новонароджених. За кошти міського бюджету приміщення капітально відремонтували й обладнали відповідно до міжнародних стандартів (ISO-14644-1).

Центр оснащено за останнім словом медичної техніки: тут є сучасні кувези й апарати для штучної вентиляції легенів. Також у новому реанімаційному відділенні впровадять сучасні методики приготування стерильних розчинів для ін’єкцій, введення ліків і спеціального харчування – для цих цілей закупили інфузійний насос та ламіновану шафу. Для своєчасної діагностики патології у новонароджених придбано цифровий мобільний рентгенологічний апарат з низькопроменевим навантаженням, який дозволяє автоматично аналізувати отримані зображення органів і систем.

У закладі надається медична допомога вагітним, у тому числі при невиношуванні вагітності та передчасних пологах – як для жителів міста Харків та Харківської області, так і вимушеним переселенцям з Донецької, Луганської областей і АР Крим. Також медична допомога надається жіночому населенню Донецької і Луганської областей. Щорічно в закладі приймають понад 4000 пологів, з яких 320-350 – передчасні.

Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківський міський перинатальний центр» функціонує з 1999 року за адресою: м. Харків, Салтівське шосе, 264.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх