У жителя Шийківки виявили коронавірус

Вчора, 27 липня, COVID-19 підтвердили у жителя села Шийківка, – про це Борова.Інфо повідомили у Борівській центральній районній лікарні.

Чоловік 1958 року народження звернувся до сімейного лікаря з ознаками бронхіту. Його госпіталізували у стаціонар та зробили необхідні аналізи. ІФА-тест показав позитивний результат на коронавірус. Після цього пацієнту провели ПЦР-тестування, результат якого також виявився позитивним – COVID-19 підтвердився.

Як зазначає головлікарка Борівської ЦРЛ Ярослава Коліхова, діагноз COVID-19 став неочікуваним для пацієнта та його сім’ї, викликав відверте здивування.

За словами медиків, чоловік почувається задовільно, температура тіла в межах норми і вище 37,2 не піднімалася, на рентгені пневмонії не виявлено.

Оскільки за віком пацієнт знаходиться в зоні ризику, а коронавірусна хвороба може спровокувати раптові ускладнення, його госпіталізували до Куп’янської лікарні.

Контактні особи почуваються здоровими і знаходяться на самоізоляції.

Також у лікарні повідомили, що до сьогоднішнього дня під підозрою на коронавірусну хворобу знаходився ще один житель села Піски-Радьківські, але сьогодні цей діагноз не підтвердився – ПЛР-тест показав негативний результат.

Загалом, від початку пандемії у Борівському районі зафіксовано 35 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. 32 особи вже одужали, двоє госпіталізовані, один чоловік, на жаль, помер.

Примітка: на карті Харківського обласного лабораторного центру вказано 36 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, оскільки одній особі тест повторно показав позитивний результат.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх