Учасників АТО та членів їх сімей запрошують на бізнес-тренінг

23-25 грудня у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (аудиторія ім. С. Кузнеця) відбудеться бізнес-тренінг для учасників АТО.
Захід проводить громадська організація “Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО” з метою сприяння розвитку підприємництва, працевлаштуванню та самозайнятості учасників бойових дій, розвитку економічного потенціалу малого та середнього бізнесу.
Програма навчання побудована на основі програм тренінгів та семінарів від провідних викладачів бізнес-шкіл, практиків з бізнесу та соціальної сфери, що спрямовані на ефективне започаткування та розвиток бізнесу, формування ділової культури, розвиток лідерських та управлінських навичок.
Учасники тренінгу зможуть розкрити свій підприємницький потенціал, отримати знання з основ бізнес-планування, розібратися в особливостях організації та різних моделях ведення бізнесу, підвищити свою фінансову грамотність та фінансові результати, навчитися вести перемовини та заощаджувати свій час, дізнатися про практичні інструменти маркетингу, ази роботи зі споживачем, формування відповідального персоналу тощо.
У програмі заходу заплановані також публічні виступи та бізнес-презентації успішних бізнесменів.
Результатом триденного тренінгу стане атестація з видачею сертифікатів.
До участі запрошуються учасники бойових дій – учасники АТО (ветерани та інваліди), діти учасників АТО, дружини/вдови учасників АТО. 
Організатори забезпечують безкоштовне навчання та харчування під час тренінгу. Витрати на проїзд і проживання не відшкодовуються.
Для участі у тренінгу звертайтеся у Борівський районний центр зайнятості: смт Борова, вул. Поштова, 4-Б , телефони: 6-10-61, 6-68-05.
Попередня реєстрація обов`язкова.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх