Українці утворили віртуальний “Ланцюг Соборності”: як приєднатися

Тисячі людей з усієї України вже долучилися до віртуального ланцюга до Дня Соборності, який має поєднати всю країну – від Софіївської площі у Києві до парку Тараса Шевченка у Симферополі. Кожен може долучитися зареєструвавшися на сайті ініціативи.

Якщо натиснути на це посилання, то програма вам запропонує долучитися та підтягне аватарку з однієї з соціальних мереж. І ви станете частинкою віртуальних рукостискань між столицею та окупованим містом Симферополь.

Віртуально взявшись за руки, українці протягнуться на відстань у 1058 кілометрів та покажуть, що ми все так же соборні, а українців з Криму чекають вдома.

Ця акція присвячена Дню Соборності України, який відзначається 22 січня, та руйнує один з поширених міфів Радянської епохи – про подаровані західні землі України Радянською владою. Насправді, виключно з волі народу ще до створення Радянського Союзу (1922 рік), у 1919 році Західноукраїнська Народна Неспубліка та Українська Народна Республіка воз’єдналися в одну державу.

Підтримайте ініціативу та долучайтеся.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх