Уряд оновив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників

Кабінет Міністрів України в рамках поновлення справедливих норм споживання газу населенням України 30 січня ухвалив рішення про встановлення норми в 3,29 кубометра газу на одну особу на місяць для домогосподарств, які не мають лічильників.

Про це повідомив Урядовий портал.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана норма в 3,3 кубометра була встановлена у 2016 році. Проте за рішенням суду вона була скасована і в дію вступили старі, збільшені і несправедливі норми споживання.

“Ми встановлюємо нову норму – 3,29 кубометра. Така норма буде затверджена. Люди будуть платити справедливу ціну за справедливий обсяг, а не за завищений”, – цитує Урядовий портал керівника уряду.

Нагадаємо, до цього, якщо у споживача немає лічильника газу, рахунки виставлялися за такими нормами: за користування газовою плитою за наявності централізованого гарячого водопостачання – 9,8 кубометра газу на місяць на одну людину (замість 3,3 кубометра за нормами 2016 року); за газову плиту без централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 18,3 кубометра (замість 5,4 кубометра); за користування газовою плитою та водонагрівачем водночас – 23,6 кубометра (замість 10,5 кубометра).

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман іще в грудні закликав населення оплачувати лише фактично спожиті обсяги газу за показами лічильників. Він також ініціював проведення перевірок облгазів.

Як повідомляв Укрінформ, уряд зобов’яже НАК “Нафтогаз України” за власний кошт встановити лічильники для обліку газу громадянам. Витрати НАК будуть враховані в його фінансовому плані.

Джерело.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх