Уряд погодив призначення Олексія Кучера на посаду голови Харківської облдержадміністрації

20 жовтня Кабінет міністрів України погодив призначення Олексія Кучера на посаду голови Харківської обласної державної організації. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Сьогодні, 20 жовтня, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року і прийняв ряд кадрових рішень. У тому числі погодив призначення кандидатури Олексія Володимировича Кучера на посаду голови Харківської облдержадміністрації.

Тепер указ про призначення повинен підписати президент.

Олексій Кучер

Олексію Кучеру 34 роки, народився він 23 березня 1985 року. На позачергових виборах до Верховної Ради переміг в мажоритарному окрузі №179, обійшовши голову облради Сергія Чернова. До цього займався адвокатською діяльністю.

Більше інформації знаходимо на офіційній сторінці Олексія Кучера у facebook:

«Я народний депутат України Олексій Кучер, фракція “Слуга Народу”. Член комітету з питань правової політики, голова підкомітету з питань організації, діяльності адвокатури та органів надання правової допомоги.

Народився та провів дитинство в селі Новорайськ на Херсонщині. З 2000 року проживаю в місті Харкові. До 2003 року професійно займався легкою атлетикою. Призер та переможець всеукраїнських та міжнародних змагань.

У 2006 році закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура”, освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”. У 2010 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (зараз – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю «Право/правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліст”. Наразі я – здобувач Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О. Дідоренко. Працюю над дисертаційним дослідженням.

Працював у прокуратурі та в суді. З 2011 року – адвокат. Неодноразово брав участь у профільних семінарах та конференціях. Викладач Вищої школи адвокатури НААУ. У зв’язку з перемогою на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року та набуттям депутатських повноважень зупинив адвокатську діяльність.

Безпартійний.

Одружений, виховую двох доньок».

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх