В Борівській школі №2 реалізували громадський проект

У Борівській школі №2 реконструювали майданчик на подвірʼї перед головним входом в заклад. Старе, напівзруйноване асфальтове  покриття повністю зняли і замінили на сучасну тротуарну плитку.

Реконструкція майданчика відбулася в рамках реалізації проектів бюджету участі Борівської селищної ради.

Проект з реконструкції шкільного подвірʼя розробила і подала на конкурс місцева вчителька Олена Курочка. Загальна його вартість становить 100 тис.грн.

У своєму проекті авторка зазначала, що старе покриття перед будівлею школи було небезпечним та мало неестетичний вигляд. Всі шкільні свята, які проходили на цій ділянці, також несли небезпеку для школярів та працівників школи, батьків.

Проект набрав необхідну кількість голосів і був реалізований. Тепер подвірʼя школи має естетичний вигляд і цілком безпечне для проведення різноманітних заходів.

Ініціаторка впровадження громадського бюджету в Боровій Валерія Гонтар пояснює:

  • Наша задача полягала у вирішенні проблеми цієї школи. Ми робили це спільними зусиллями та, насправді, зусиллями кожного мешканця громади, бо бюджет селищної ради, з якого було заплачено 100 тисяч грн. – це їхні податки, які і є кожною плиточкою на цьому подвір’ї.

Нагадаємо, що громадський бюджет в Борівській селищній раді цього року впроваджується вперше. З 23 проектів, поданих громадянами, перемогу отримали 17. Частина з них вже повністю реалізована. Це стало можливим завдяки ініціативі Валерії Гонтар, всебічній підтримці селищного голови Олександра Тертишного та його переконливій роботі з місцевими депутатами, які прийняли рішення про виділення коштів на реалізацію громадських проектів.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх