В Ізюмі відкрили рух через реконструйований міст

Сьогодні в Ізюмі за участі Президента України відкрили після реконструкції один з найбільших мостів Харківщини – 210-метровий міст через річку Сіверський Донець.

Під час церемонії Петро Порошенко пояснив, що можливості для активного дорожнього будівництва взагалі та реконструкції мосту в Ізюмі, зокрема, надали фінансова децентралізація та митний експеримент.

Глава держави відзначив, що при формуванні бюджету 2017 року Харківщина отримала можливість долучитися до митного експерименту, який уже показав свою ефективність у західній та південній Україні. Тепер 50 % від перевиконання плану збору митних платежів іде на будівництво доріг в області.

Нагадаємо, міст через річку Сіверський Донець в Ізюмі жодного разу не ремонтували протягом останніх 17 років. У 2016 – 2017 роках тут облаштували накладну плиту, деформаційні шви і гідроізоляцію, замінили бетонну огорожу і поклали новий асфальт. Також всі металеві конструкції моста заново пофарбували. Загальна вартість робіт склала 22,8 млн грн.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх