В області пропонують створити 9 районів замість 27

22 січня у Харкові обговорили новий адміністративно-територіальний устрій регіону. Це вже друга зустріч робочої групи, на якій обговорювали процес укрупнення районів та можливі конфігурації, – повідомляє Слобідський край.

Результати робочої групи під час обговорення представив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов. За його словами, група пропонує створити в області дев’ять районів.

Це Харківський (місто Харків та Харківський район), Дергачівський (Дергачівський та Золочівський райони), Чугуївський (місто Чугуїв, а також Вовчанський, Великобурлуцький та Печенізький райони), Зміївський (місто Первомайський, а також Первомайський та Нововодолазький райони), Валківський (місто Люботин з Коломацьким, Краснокутським та Богодухівським районами), Ізюмський (місто Ізюм, а також Балаклійський та Борівський райони), Красноградський (Зачепилівський, Кегичівський та Сахновщинський райони), Куп‘янський (місто Куп‘янськ, а також Дворічанський та Шевченківський райони) та Лозівський (місто Лозова з Близнюківським та Барвінківським районами).

Це не остаточний варіант укрупнення, і ми маємо обговорити та врахувати всі пропозиції. Ми ж у своєму баченні враховували фактор збалансованості як демографічних, географічних, так і економічних, історичних, культурних та логістичних особливостей районів, – зазначив Микола Тітов.

За його словами, така формула передбачає, що в одному районі в середньому кількість населення складатиме 137 тисяч осіб, у середньому буде працювати шість ОТГ.

Слобідський край також нагадує, що представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства презентували своє бачення укрупнення районів області під час круглого столу «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини», який відбувся 17 грудня 2018 року. Відповідно до пропозицій експертів міністерства, на Харківщині має залишитися чотири райони.

Слобідський край.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх