В Україні почалася реєстрація на ЗНО-2020

Сьогодні, 3 лютого, в Україні стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, на яку необхідні комплекти документів учнів можуть надсилати керівники навчальних закладів до 17 березня 2020 року.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно створити і оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його в регіональний центр.

Реєстраційну картку необхідно сформувати з допомогою сервісу “Зареєструватися”. Одним з перших кроків є вибір категорії. Процедура реєстрації відрізняється для осіб, що здають або не здають державну підсумкову атестацію. Обробка триває не довше 10 робочих днів з моменту їх надходження.

Графік основної сесії ЗНО-2020:

  • 21 травня – з математики;
  • 26 травня – з української мови та літератури;
  • 28 травня – з фізики;
  • 1 червня – з іспанської, німецької, французької мов;
  • 2 червня – з англійської мови;
  • 4 червня – з історії України;
  • 9 червня – з біології;
  • 11 червня – з географії;
  • 15 червня – з хімії.

У завданнях ЗНО протягом п’яти років будуть використовуватися норми українського правопису, які не зазнали змін. В Українському центрі оцінювання якості освіти було ухвалено рішення: протягом п’яти років не вважати помилковим написання слів згідно з нормами попередньої редакції правопису.

За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

Результати ЗНО з математики та фізики буде оголошено до 12 червня, з української мови та літератури, історії України та іноземних мов – до 20 червня, з біології, географії, хімії – до 24 червня.

У 2020 році пороговий бал з математики та фізики буде визначено до 11 червня, з української мови та літератури, історії України та іноземних мов – до 19 червня, з біології, географії, хімії – до 23 червня.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх