В Україні працює сайт, де можна поскаржитися на владу

Скажи.ua – це платформа, на якій можна анонімно повідомити про випадки зловживання службовим становищем. Якщо на вас тиснуть органи влади чи, наприклад, натякають на хабар, – напишіть про це. Кожна анонімна публікація формує єдиний ланцюг повідомлень. Чим більше публікацій отримає конкретна держустанова, – тим більший шанс, що в Україні щось зміниться на краще. Так ви берете участь у формуванні здорового середовища і боротьби з корупцією. Ваше слово не просто має значення, – воно цілком може стати вирішальним.

Шо це за сайт

На цьому сайті можна анонімно розповісти про конкретні випадки зловживання службовим становищем конкретними державними установами.

Усі опубліковані розповіді автоматично структуруються за департаментами, областями, районами та містами. Також, відповідно до кількості публікаций, сайт формує живий рейтинг найбільш та найменш порядних органів влади України.

Для кого цей сайт

  • Цей сайт створено для того, щоб і представники самої влади, і засоби масової інформації бачили ті установи, де правопорушення відбуваються систематично.
  • Цей сайт створено для того, щоб підприємці могли вести конструктивний діалог з представниками влади і при цьому не були голослівними.
  • Цей сайт створено для того, щоб кожен громадянин мав інструмент боротьби з несправедливістю і міг аргументовано відстоювати свої права.

Скажи.ua – анонімна платформа. Кожен відвідувач сайту має можливість подавати власні публікації і читати публікації інших відвідувачів.

Якщо ви хочете отримати додаткові можливості, ви можете зареєструватися. У такому випадку ми будемо зберігати адресу вашої електронної пошти.

Зареєстровані користувачі можуть:

Слідкувати за оновленнями окремих органів влади та підлеглих їм відділень / служб / установ.

Спілкуватися в чаті з іншими зареєстрованими користувачами, додавати коментарі, ставити оцінку (підтримую, не підтримую) в публікаціях.

Якщо у вас є питання або ви хочете внести пропозиції то звертайтися за адресою: info@skazhy.com.ua

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх