В Україні продовжили карантин і ввели нові обмеження

26 серпня на засіданні Кабміну вирішили продовжити адаптивний карантин до 1 листопада.

Крім продовження адаптивного карантину прийняли рішення про введення обмежень для регіонів з “зеленим” рівнем епідемічної небезпеки.

На час карантину забороняється:

  • проведення дискотек;
  • робота розважальних закладів, зокрема нічних клубів;
  • закладів громадського харчування з організацією дозвілля;
  • проведення концертів, крім організованих закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Зміни торкнулися і доступу до інформації в додатку “Дій вдома”. Тепер перебування на самоізоляції дозволили контролювати органам місцевого самоврядування.

Також уряд закрив в’їзд в Україну з 29 серпня до 28 вересня для іноземців, крім тих, хто має дозволи на проживання в Україні, прямує з транзитною метою і має документи, щоб виїхати протягом двох діб, їдуть з навчальною метою, є дипломатами або членами їх сімей, визнані біженцями, є військовими Збройних сил України, членами спортивних команд, міжнародних і гуманітарних місій, відповідних екіпажів або є членами їх сімей, діячами культури, що прибувають за запрошенням, особами, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації, прибувають на лікування тощо.

Довідково:

  • Станом на ранок 26 серпня в Україні зафіксовано 1670 нових випадків коронавірусу, 584 людини одужали. При цьому 36 випадків виявилися летальними.
  • 20 серпня МОЗ оновило карту “жовтих”, “помаранчевих” і “червоних” зон України.
  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що з 1 вересня школи відкриють, але вони працюватимуть тільки до того часу, поки не буде перевищений епідпоріг захворювання на коронавірус.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх